szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Kylian Mash

fot. Nu Age Music / Camey Records / Universal Music France

Kylian Mash

 • Ocena ogólna:

  5/5
  [1 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 1146

  Ostatnio odwiedzany: 2020-03-22

Kylian Mash to jeden z najbardziej popularnych dj’ów/producentów młodego pokolenia we Francji. Przez ostatnie kilka lat pracował jako dj w wszystkich najpopularniejszych stacjach radiowych we Francji. Był wtedy rozpoznawalny jako DJ MASH.


W 2008 roku zrobił kolejny krok do przodu. Skomponował nagranie C’est Beau la Bourgeoisie, które zostało wydane pod pseudonimem DISCOBITCH razem z LAURENT KONRAD. Utwór ten został wybrany za największy hit francuskojęzyczny roku 2009. Był hymnem wielu imprez rangi światowej. Również w Polsce był na topie przez kilka tygodni.

Po tym spektakularnym sukcesie przyszła pora na komponowanie dla Ocean Drive, Helmut Fritz, Make the Girl Dance. Sukcesy tych zespołów pozwoliło mu na zaistnienie w popularnych show muzycznych w TF1 gdzie bardzo komplementowała go królowa muzyki pop sama MADONNA.

W 2010 roku postanowił wydać swój solo singel. Dzięki popularności i znakomitej pozycji w branży wszystkie drzwi stanęły przed nim otworem. Wielu znanych artystów chciało z nim wystąpić. Pierwszym, który dostał zaproszenie do wspólnej pracy był AKON i jego nowa gwiazda raper GLASS MALONE. I tak powstał singel CLUB CERTIFIED.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!