szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Vulgar

Vulgar

 • Ocena ogólna:

  4.13/5
  [47 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 6019

  Ostatnio odwiedzany: 2019-04-18

Zespół Vulgar to pięciu absolutnych freaków, pochodzących z kompletnie innych bajek, których połączyła miłość do czystej i pierwotnej energii. Wokalista Vulgar - SADO SKULL 56, to artysta fotografik. Udzielał się na perkusji i basie w wielu nie znaczących nic zespołach. Parę lat temu stworzył legendarną kapelę Tne Wolverines z samym Nergalem z Behemoth.


Gitarzysta nr 1 - DOCTOR NO, to na co dzień drummer sympatycznych chłopców z Blenders. Poza tym producent i kompozytor. Gitarzysta nr 2 - NOBODY, jak sama nazwa wskazuje jest nikim znikąd. Basista - GRINDER, to regularny bębniarz Monkey Funks i innych projektów. Perkusista - GOS, gra w eksperymentalnych składach kojarzonych przez niektórych z jazzem, zresztą zupełnie bezsensownie kojarzonych. Gra z Lachowiczem, Rogulusem, Szwelasem, Mazzolewskim, Wojtczakiem i dziesiątkami innych. Poza tym związany z bliską punkowi Maszyną Do Mięsa dowodzoną przez Jacka Staniszewskiego. Grał z największymi, choćby z sekcją King Krimson.

Planowali grać wyłącznie covery starych punkowych i metalowych kapel, ale stało się jednak inaczej. Stworzyli autorski repertuar ślizgający się między punkiem, thrashem i czystym rock'n'rollem. Wymyślili na niego własny termin: Satanic Porno Punk. Mają na koncie jedną płytę wydaną przez własną wytwórnię - Sophisticated Satanoporn.

Płyta nosi tytuł: "This Is Punk Rock" i ukazała się w ilości 666 egzemplarzy.

"SEX DRUGS VIOLENCE DEATH
ALWAYS IN MY HEAD
SEX DRUGS VIOLENCE DEATH
I LOVE SO FUCKIN' BAD"
- to fragment tekstu jednego z utworów Vulgar, który w pewnym sensie można potraktować jako motto zespołu.

Vulgar kończy pracę nad nową płytą pod tytulem "The Professional Blasphemy", która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Videoclip do utworu "Sex Disease Deadly Kills" nominowany był do prestiżowej nagrody Yach.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!