szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Jem

fot. oficjal. str. Jem

Jem

 • Ocena ogólna:

  4.33/5
  [3 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 2027

  Ostatnio odwiedzany: 2020-02-17

Jem - O artyście

Wielu nawet nie wie, że słyszało kiedyś piosenki Jem, a zdarzyło się to choćby każdemu fanowi seriali "Seks w wielkim mieście" czy "Chirurdzy". W recenzjach płyt prześladują Jem porównania do Dido. Jemma Griffiths to jednak jedna z ciekawszych postaci okolic trip-hopu, odznaczająca się świeżością i swobodnie łącząca hip-hop, rock i elektronikę z klimatami etno.


Pseudonim Jem jest skrótem od jej imienia, choć przez dłuższy czas wyspiarze doszukiwali się w nim inspiracji popularną animowaną serią telewizyjną "Jem and the Holograms". Jemma Griffiths urodziła się w 18 czerwca 1975 roku walijskim miasteczku Penarth i, jak sama twierdzi, własne utwory komponowała i nagrywała ju... więcej »

Jem - Płyty

Finally Woken Finally Woken (2008-10-27)

Muzyka Jem znajduje się na pograniczu popu, trip- hopu, elektroniki oraz rocka. Płyta „Finally Woken” zawiera w sobie wiele cech...

Down To Earth Down To Earth (2008-09-16)

więcej »

Jem - Wywiady

Jem: "Oni" ograniczają nasze życie na każdym kroku

2005-06-30 Jem: "Oni" ograniczają nasze życie na każdym kroku

Jest współautorką przeboju Madonny, teraz sama podbija listy bestsellerów. W wywiadzie wyjawia tajemnicę kim są "Oni" z jej hitu "They" i w jaki sposób wykorzystała ją amerykańska telewizja. więcej »

więcej »

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!