szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Etna

fot. oficjal. str. Etny

Etna

 • Ocena ogólna:

  4.56/5
  [9 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 5120

  Ostatnio odwiedzany: 2019-05-23

W 2008r. ukazał się kolejny album Etny pt. "Strzelec". Znalazło się na nim 15 utworów w tym 3 w wersji karaoke i 4 covery, które w nowych aranżacjach i w wykonaniu Etny brzmią niezwykle ciekawie. Zamieszczony został również bonus w postaci teledysku do utworu: "Niewolnica". Videoclip został zrealizowany przez Grupę#13, która współpracowała z takimi artystami, jak: Edyta Górniak, Feel, Kombii, Wilki, Kult, Stachursky. "Strzelec" to album utrzymany w klimacie muzyki tanecznej i dance. Etna w swych tekstach zawarła zarówno szczęśliwą, jak i nieszczęśliwą miłość, kobiecy punkt widzenia na sprawy damsko-męskie przedstawiony w humorystyczny sposób.

Płyta "Strzelec" zebrała bardzo pozytywne opinie i recenzje. W lipcu 2008 roku jeden z tancerzy Etny, Gabriel Piotrowski, wziął udział w castingu do trzeciej edycji programu You Can Dance, gdzie pozytywnie przeszedł eliminacje i otrzymał bilet do kolejnego etapu, jakim były warsztaty taneczne w Barcelonie. Tam okazał się niepokonany i zakwalifikował się do finałowej szesnastki uczestników programu YCD.

Następnie doszedł do finałowej trójki, ostatecznie zajmując drugie miejsce. Po tym sukcesie zrezygnował ze współpracy z wokalistką, trwającej dwa lata, rozpoczynając karierę solową w zakresie tańca. Od marca 2009r. Etna prowadzi na antenie Telewizji Silesia (TVS) program VI-Po Disco Hity, poświęcony muzyce tanecznej.

We wrześniu 2009 roku Etna zaprosiła do współpracy, przy realizacji teledysku do utworu "Dziadek", znanego polskiego aktora Bohdana Łazukę, który odegrał w clipie rolę tytułową. Po raz pierwszy, w historii muzyki tanecznej, profesjonalny aktor współpracował z artystą tego nurtu muzycznego. Realizacja tego teledysku odbiła się głośnym echem w mediach, głównie za sprawą tematu, jaki Etna porusza w tym utworze. "Dziadek" przez 40 tygodni gościł w zestawieniu "Tanecznej listy przebojów" radio IRN.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~Madam [2013-11-24 12:40]

Zajefajna kobieta

odpowiedz