szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Billy Bragg

fot. oficjal. str. Billy'ego Bragga

Billy Bragg

 • Ocena ogólna:

  0/5
  [0 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 1600

  Ostatnio odwiedzany: 2020-03-31

Billy Bragg - O artyście

Billy Bragg urodził się 20 grudnia 1957 roku w Barking w hrabstwie Essex w Wielkiej Brytanii. Jego ojciec Dennis Frederick Austin Bragg był sprzedawcą w sklepie, a matka Marie Victoria D'Urso zajmowała się wychowywaniem syna. Młody Billy Bragg od małego interesował się muzyką.


- Moja teoria jest następująca: nie jestem politycznym songwriterem - stwierdził Billy Bragg w wywiadzie dla "LiP Magazine". - Jednak to, co robię, wykonuję bardzo szczerze. Staram się rzetelnie opisywać rzeczywistość, która mnie otacza. Ta niestety nie wygląda najlepiej.

Jest jednym z bardziej rozpo... więcej »

Billy Bragg - Płyty

Mr Love & Justice Mr Love & Justice (2008-12-31)

‘Mr. Love & Justice’ to najnowsze dzieło studyjne Billy Bragga jednego z najbardziej niesamowitych i twórczych brytyjskich...

więcej »

Billy Bragg - Wiadomości i plotki

2003-10-14 Tom Morello edukuje młodzież
TOM MORELLO, STEVE EARLE i BILLY BRAG połączyli siły i w przyszłym miesiącu wybierają się na edukacyjne tournee po Stanach Zjednoczonych. "Tell Us The Truth Tour" składać się będzie przede wszystkim z... czytaj dalej ›

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: 0 [0]
~ponoc [2012-12-21 20:54]

Kurde słuchając albumów stwierdziłem, że to jest wspaniały zespół ale gdy moje podejrzenie wzbudziła piosenka red flag i się potwierdziły moje największe obawy, że są lewakami normalnie się załamałem :d DLACZEGO?!

odpowiedz