szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

DJ Eprom

fot. oficjal. str. DJ'a Eproma

DJ Eprom

 • Ocena ogólna:

  5/5
  [4 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 6797

  Ostatnio odwiedzany: 2020-03-29

Dj Eprom (wł. Michał Baj) to jeden z najbardziej utalentowanych turntablistów w Polsce. Jest Dj-em oraz producentem. Już w wieku 23 lat osiągnął w kraju wszystko to co było możliwe do zdobycia na konkursach dj-skich. Dzięki niepowtarzalnemu stylowi połączonemu z pełnym profesjonalizmem DJ Eprom nie ma sobie równych.


Miejsce lidera w branży muzycznej osiągnął dzięki wytrwałości i oryginalnemu stylowi. W 2003 został finalistą konkursu "Pop DJ", a w 2004 zdobył tytuł Mistrza Polski konkursu "Pop DJ". W 2003 roku zdobył 5 miejsce na ITF Polska w kategorii advancement.W 2004 zdobył 3 miejsce w eliminacjach do Mistrzostw Świata Vestax Extravaganza Eastern Europe, 4 miejsce na Mistrzostwach Europy ITF w kategorii scratching. Jest również zwycięzcą internetowego konkursu Skrecz Battle z 2004 roku. Zdobył wtedy również tytuł Mistrza Polski ITF w kategoriach scratching i advancement.Ma na swoim koncie dwa w pełni autorskie projekty: EMO –Funky Emotions EP (2003) i Commodore The Data Wars LP (2005). W 2005 wywalczył tytuł v-ce Mistrza Europy ITF w kategorii scratching, W roku 2006 DJ Eprom zdobył 1 miejsce w eliminacjach ITF Kraków, 1 miejsce Rodec Scratch Challenge - Turntable oraz 1 miejsce Rodec Scratch Challenge - Scratch. Ma na swoim koncie w sumie sześć tytułów Mistrza Polski Federacji ITF/IDA i ten najważniejszy Tyuł Mistrza Świata turntablistów w kategoriach Technical oraz Show. Współpracował z takimi gwiazdami jak: Q-Bert, X-MAN, Tonny Vegas, Unkut, Rafik i z wieloma innymi.

„Agresywny, mocny, hardkorowy jak polska kopalnia. Bitewny, Maszynowy 8 bitowy. Taki właśnie jest *8 bit Miner Breaks* produkcji *Podwójnego Mistrza Świata ITF/IDA z 2007 roku - Eprom'a.* Wydany 19 maja 2008 r.

Na 12" wosku znaleźć można kilkanaście mocnych bitów, sentencje do skreczu, beat jugglingu, drummingu, dissy oraz kilka practice beatów w tym jeden neverending loop. Na płycie znajdują się również skipplesowe tracki.

Na tym battle breaku udzielił się gościnnie *Dj Rasgunyado* z legendarnej grupy *Lordz of Fitness*, który wyprodukował sentencję oraz skipples beat. Cała płyta jest mocno perkusyjna. Wypełniają ją świetnie dobrane partie syntezatorów oraz sampli. Zawiera elementy muzyki elektronicznej, jungle, drum n bass'u, hip hopu oraz elektro.

Wszystko to w niepowtarzalnym 8 bitowym Maszynowym Stylu.

*8 Bit Miner Breaks* to pozycja która powinna znaleźć się w posiadaniu każdego bitewnego turntablisty / skrecz muzyka.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!