szukaj w serwisie

Gorące tematy

gorące tematy
banner
banner
banner
banner

Chris Brown

fot. mat. prasowe

Chris Brown

 • Ocena ogólna:

  3.69/5
  [70 głosów]

  Oceń:


 • Liczba odwiedzin: 14870

  Ostatnio odwiedzany: 2020-01-19

Dobra passa piosenkarza trwała do końca 2008 roku. Został on uznany wykonawca roku przez magazyn Billboard. Legenda rapu Nas zaprosił go do udziału w swojej płycie. Brown współpracował także z inną sławą - Ludacrisem. Popularność skłoniła artystę do rozszerzenia działalności. Jesienią 2008 roku zaprojektował on serię czapek dla znanej firmy New Era. - Stworzyłem sześć różnych modeli czapek specjalnie dla tej firmy - mówił w wywiadzie dla Justjared.buzznet.com. - W taki sposób dostałem szansę, aby zrobić coś dla dzieciaków, nie angażując się przy okazji w tę "wysoką modę". To jest bardziej dla zwyczajnych ludzi, dla uczniów, dla osób, które na co dzień chcą czuć się swobodnie.

Od początku 2008 roku w prasie zaczęły pojawiać się plotki na temat związku Browna z niezwykle popularna wokalistką Rihanną. Wielokrotnie widziano ich razem w różnych sytuacjach wskazujących na to, że są parą. Przez wiele miesięcy pojawiały się w plotkarskiej prasie zdjęcia i artykuły wskazujące na romans, a nawet zaręczyny artystów, choć oni sami ciągle utrzymywali, że są tylko przyjaciółmi. W lutym 2009 roku sensację wzbudziła informacja, że powodem nieobecności pary na rozdaniu nagród Grammy była kłótnia Browna z Rihanną, która skończyła się pobiciem piosenkarki. Po tym wydarzeniu artysta sam zgłosił się na policję i został aresztowany. W czasie procesu okazało się, że grozi mu nawet 9 lat więzienia. Negatywnie odbiło się to także na karierze Browna, gdyż wiele firm wycofało się z kampanii reklamowych z jego udziałem, stacje radiowe zrezygnowały z grania jego piosenek, a ponadto został skrytykowany przez wiele osobistości przemysłu rozrywkowego w Stanach Zjednoczonych. Zdesperowany Brown zdecydował się nawet zatrudnić specjalistów od wizerunku, którzy pomogliby mu wyjść z tego zamieszania z twarzą. Tymczasem wzrosła sprzedaż płyt samej Rihanny. Po jakimś czasie para wróciła jednak do siebie i zaczęła nawet wspólną pracę, pomimo zgryźliwych komentarzy na temat całej sytuacji. Praca w duecie miała by być nawet swego rodzaju terapią, która pozwoliłaby gwiazdom na uspokojenie emocji i wrócenie do równowagi. Zapowiedziane jest także wydanie książki, napisanej przez Browna, w której ma on opowiedzieć wszystkie szczegóły dotyczące jego związku z Rihanną oraz prawdziwe powody nieszczęśliwego incydentu. Mogłoby to pomóc mu w powrocie na scenę muzyczną i wydaniu nowej, zapowiedzianej na 2009 rok trzeciej płyty.

 • Skomentuj
 • WP
 • FB

Korzystanie z komentarzy FB oznacza akceptację regulaminu

REGULAMIN
Ocena: +4 [4]
~fan [2009-06-14 17:33]

obrona
dlaczego "zwylki" ludzie popelniaja takie bledy i sie to im wybacza a gwiazda nie... to tez sa ludzie i maja prowo popelnic blad.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -1 [1]
[2009-03-02 19:42]

o...
Chris przegiołeś!!! Chris popadł w niełaskę wszystkich a w szczegulności fanów Rihanny!!!!!!!!

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~OLA [2009-03-02 18:42]

H.........
Takim gwiazdom wszystko uchodzi bez karnie!

odpowiedz